SVADBA – Formulár

Váš veľký deň sa už blíži...

Prosím do nasledujúceho formulára vyplňte údaje o Vaše svadbe.

Získam tak o Vašom dni množstvo dôležitých  informácií pre lepšiu koordináciu počas vášho veľkého dňa. 

Ďakujem za Váš čas! 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE  


KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

HARMONOGRAM 

Pre fotografovanie hlavných svadobných portrétov počítajte s časom na presuny, vybaľovaním a opätovným balením techniky. V závislosti od vzdialenosti miesta, kde sa portréty realizujú si vyhraďte minimálne 1,5h času. Ideálnejšie sú 2hodiny. 

PORTRÉTNE FOTOGRAFOVANIE \“GOLD\“
Portrétne fotografovanie môže pozostávať z dvoch fáz. Druhá fáza portrétnych fotení sa realizuje počas Vašej hostiny pri západe slnka kedy vznikajú veľmi kúzelné fotografie s pomocou bleskov. Stačí ak si v harmonograme Vašej hostiny vyhradíte cca 30-40 minútovú prestávku na uvoľnenie sa z hostiny. Toto fotografovanie je nepovinné, no odporúčané ak si želáte ozvláštniť a oživiť Vaše svadobné fotografie. 


FOTOSLUŽBY 


SVADOBNÍ DODÁVATELIA (nepovinné)

Odoslaním tohto formulára vyjadrujem súhlas so spracovaním svojich kontaktných údajov a údajov o svadbe. Prehlasujem, že poskytujem tieto informácie dobrovoľne a to pre organizačné účely poskytnutia fotografických a doplnkových služieb v deň mojej svadby. 

Ďakujem za Váš čas, ktorý ste venovali svadobnému dotazníku.  Vaše informácie si spolu ešte vždy zrekapitulujeme na osobnom stretnutí pred Vašou svadbou.