1. SVÄTÉ PRÍJMANIE

  1. SVÄTÉ PRÍJMANIE A KRST

Som s Vami aj pri výnimočných udalostiach

Pri prvom svätom prijímaní sa dieťa stáva plnohodnotným členom cirkvi. Tento dôležitý okamih je často oslavovaný spolu s rodinou a priateľmi a predstavuje prvý krok na ceste k hlbšiemu vzťahu s Bohom. Detské tváre vyžaruju radosť a očakávanie a spolu s nimi aj ich rodiny, ktoré sa s nimi tešia.

Fotografie z prvého svätého prijímania sú dôležitým spomienkovým darom, ktorý rodiny budú chcieť pripomínať aj v budúcnosti. Snažím sa zachytiť každý dôležitý moment, ktorý bude slúžiť ako pekná spomienka na tento výnimočný deň. 

Počas udalosti sa zameriavam na fotodokumentáciu samotného priebehu obradu. Ďalej individuálne fotím príjmanie jednotlivého dieťaťa, zhotovujem fotografiu s pánom farárom, spoločnú skupinovú fotografiu a fotografiu dieťaťa s rodičmi. 

Zo sv. príjmania obdržíte link na súbor fotografií z celej udalosti, ktorý si stiahnete do svojho počítača. Sú to tonálne upravené fotografie v digitálnej podobe. Link Vám rozošle Váš organizátor udalosti, prípadne ja osobne. 

Môžete si objednať pre skupinu aj tlačené fotografie v rozmere 10 x 15 cm a 13 x 18 cm.  Štandardne vyhotovujem 4 tlačené fotografie / dieťa.

Ak hľadáte fotografa na prvé sväté príjmanie neváhajte ma kontaktovať. Kontaktný formulár sa nachádza nižšie.

Sv. príjmania a krsty fotím na záhorí.

Kontaktný formulár

Odpoveď na Váš dopyt Vám zašlem na Váš email obvykle v deň odoslania dopytu. Najneskôr však do 24hodín.
Ak Vám moja správa nepríde v uvedenom čase, skontrolujte prosím Váš SPAM priečinok v maile.

COPYRIGHT © 2010 – 2023  Fotografka Bc. Lucia Vajdová

Ochrana osobných údajov a cookies