1. SVÄTÉ PRÍJMANIE

SVÄTÉ PRÍJMANIE A KRST

Som s Vami aj pri výnimočných udalostiach

Fotografie z prvého svätého prijímania sú dôležitou spomienkou, ktorú si rodiny budú chcieť pripomínať aj v budúcnosti. Snažím sa zachytiť každý dôležitý moment, ktorý bude slúžiť ako pekná spomienka na tento výnimočný deň. Ak hľadáte fotografa na prvé sväté príjmanie neváhajte ma kontaktovať. Kontaktný formulár sa nachádza nižšie. Krstiny a sv.príjmania fotím na záhorí v okrese Skalica a Senica.

 

Počas udalosti sa zameriavam na fotodokumentáciu samotného priebehu obradu. Ďalej individuálne fotím príjmanie jednotlivého dieťaťa, zhotovujem fotografiu s pánom farárom, spoločnú skupinovú fotografiu a fotografiu dieťaťa s rodičmi. 

Zo sv. príjmania obdržíte link na súbor fotografií z celej udalosti, ktorý si stiahnete do svojho počítača. Všetky fotografie sú základne upravené a v digitálnej podobe. Link Vám rozošle Váš organizátor udalosti, prípadne ja osobne. 

Môžete si objednať pre skupinu aj tlačené fotografie v rozmere 10 x 15 cm a 13 x 18 cm.  Štandardne vyhotovujem 4 tlačené fotografie / dieťa.

Kontaktný formulár

Odpoveď na Váš dopyt Vám zašlem na Váš email obvykle v deň odoslania dopytu. Najneskôr však do 24hodín. Ak Vám moja správa nepríde v uvedenom čase, skontrolujte prosím Váš SPAM priečinok v maile.