CENNÍK

CENNÍK 2022
1. sv. Príjmanie
  1. sv. príjmanie do 10 detí vrátane 

(v cene je fotografovanie udalosti, úprava fotografií,  CD s potlačou, 4ks fotografií 13 x 18 cm – portrét, sv.príjmanie, s rodinou, spoločná )

23 €

  1. sv. príjmanie do 20 detí vrátane

(v cene je fotografovanie udalosti, úprava fotografií,  CD s potlačou, 4ks fotografií 13 x 18 cm – portrét, sv.príjmanie, s rodinou, spoločná )

18 €

  1. sv. príjmanie nad 21 detí

(v cene je fotografovanie udalosti, úprava fotografií,  CD s potlačou, 4ks fotografií 13 x 18 cm – portrét, sv.príjmanie, s rodinou, spoločná )

13 €

Krstiny (jedna rodina)

70 €

Produktová fotografia vo fotoateliéri

Na dotaz

Retuš fotografie navyše – nad rámec balíka

5 €

TLAČENÉ FOTOGRAFIE A MÉDIÁ

Tlač foto navyše – 10×15 cm ( najvyššia gramáž 300g/m ) lesk

0,80 €

Tlač foto navyše – 13×18 cm ( najvyššia gramáž 300g/m ) lesk

1,00 €

Tlač foto navyše – A4 lesk

4 €

Napálenie CD navyše  + potlač fotografiou z Vášho fotenia + plastový obal na CD

5 €

USB kľúč s fotografiami – 16 GB

9 €

Svadobný FOTOBOX – pre rozmer fotiek 13×18 cm (bez fotiek) kapacita 20 fotografií s úchytom na DVD

15 €

Luxusná FOTOKNIHA – ART obal/koža, od 20 strán, fotopapier 300g/m, UV ochrana fotografií, hrubé doskové stránky cca 1mm, zaoblené rohy. Veľkosti: 15 x 20cm | 20 x 20 cm |  30 x 20cm – 22 x 30cm. Extra príplatok za: drevené rámiky fotografie na obale, logá, slepotlače, vyšité mená na obale, stuha na previazanie knihy, extra tažký fotopapier 700g a čierne hrany fotodosiek. Poštovné od dodávateľa.

od 55 €

MATERSKÉ SKOLY

Vianočné fotenia v Materskej škole  – (tematické fotenie detí v MŠ na vianočných fotopozadiach a rekvizitami –  Objednávame sa už v októbri. Fotenie prebieha na konci NOVEMBRA. Možnosť odkúpiť retušované digitálne fotografie v plnom rozíšení

Na dotaz

Koncoročné fotenia v Materskej škole – Fotenie skupiny detí (celá trieda), individuálna fotografia, retuš, 2x tlačené fotografie lesk 13 x 18cm. (spoločná a individuálna). Možnosť odkúpiť retušované digitálne fotografie v plnom rozlíšení. 

Na dotaz

Koncoročné tablá pre Materské školy  (záhorie, okres Skalica, Senica) – Nafotenie predškolákov v interiéri alebo v exteriéri, retuš a spracovanie fotografií, spracovanie grafiky pre tablo, zabezpečenie tlače tabla pre deti, rodičovská online fotogaléria. (komplexná zákazka) 

Na dotaz

DRON

Fotenie a filmovanie DRONOM  – fotografie a video z vtáčej perspektívy. Možnosť spracovania krátkeho videa pre klienta. 

Na dotaz

PRÍPLATKY

Príplatok „Súkromné fotografie“  Rodina, deti, tehotenské, vianočné – Vaše nafotené fotografie nebudú zverejnené v portfóliu

10 EUR

Príplatok „Súkromné fotografie“  SVADBA – Vaše nafotené fotografie nebudú zverejnené v portfóliu

40 EUR

Príplatok za fotenie cez víkend  „rodina, deti, vianočné, tehotenské“ 

10 EUR

Podľa autorského zákona §18  písmeno a) mám právo rozhodnúť o zverejnení alebo o nezverejnení svojho diela.  Štandardne zverejňujem vybrané fotografie v portfóliu na mojich sieťach a tu na mojej WWW.  Ak nechcete zverejniť svoje fotografie v mojom portfóliu a chcete ich mať súkromné – táto služba je príplatková. Pozrite cenník dole.

 
Kúpou fotobalíka a zúčasnením sa na fotení sa nestávate autorom fotografií. Autorstvo je zo zákona neprenesiteľné. Na používanie a zdieľanie fotografií zśkavate od autora licenciu na použitie fotografií.

COPYRIGHT © 2010 – 2022 | Fotografka Lucia Vajdová, Skalica
SVADOBNÁ FOTOGRAFIA | FOTO PÁRIKY | TEHOTENSKÉ FOTO | RODINNÉ FOTO | MATERSKÉ ŠKOLY | VIANOČNÉ RODINNÉ

Ochrana osobných údajov a cookies

webdesign Vajdova & WebSys Skalica